جذب ازدواج ایده آل

صفحه ی اصلی سوالاتدسته بندی: جذبجذب ازدواج ایده آل
نازنین 1 سال قبل

من دختر ترسویی هستم . میترسم آخرش با کسی که دوست ندارم ازدواج کنم چون با این وضعیت اقتصادی کسی از جوانها قصد ازدواج کردن نداره .به نظرتون من میتونم کسی با خصوصیاتی که دوست دارم رو جذب کنم؟

پاسخ :
نظر شما چیه؟؟؟ آیا فکر می کنید در این شرایط می توانید کسی که دوست دارید را در زندگیتان جذب کنید؟؟؟
دوستان ما دستگاه فرستنده فرکانس هستیم و در هر لحظه به کائنات فرکانس ارسال می کنیم و کائنات موظف هست که هر نوع فرکانسی که ارسال کردیم را به خودمان برگرداند، وقتی فرکانس ترس از ازدواج کردن با کسی که دوست نداری را به جهان ساطع می کنی طبیعی است که جهان پاسخ همان نوع فرکانس را وارد زندگیت می کند، اگر باور داشته باشی که در این وضع اقتصادی بد جوانها برای ازدواج کردن اقدام نمی کنند جهان همان را به شما ثابت می کند و با افرادی روبرو می شوید که قصد ازدواج کردن ندارند.
از طرفی دیگر اگر شما وابسته ازدواج کردن باشید و صرفاً بخواهید ازدواج کنید فرکانس نیاز بودن را به کائنات ارسال می کنید و جهان شما را در صف نیازمندی و انتظار بیشتری قرار میدهد چون این نتیجه نوع فرکانس خودتان است، در حقیقت باورهای اشتباه ما هستند که سد راه رسیدن ما به خواسته هایمان می شوند.
باور چگونه به وجود می آید؟؟؟ … با تکرار یک فکر باور شکل می گیرد. کسی که باور دارد وضع اقتصادی افراد خراب شده بنابراین با افرادی مواجه می شود که از وضع اقتصادی بدی برخوردارند و از آنجائیکه بسیاری از مردم این باور را دارند اکثریت افراد جامعه از شرایط اقتصادی مناسبی برخوردار نیستند زیرا از کلام شما بر شما حکم می شود.
شما با باورهای صحیح و سازنده می توانید در هر شرایطی هر فردی باویژگی های دلخواه را جذب کنید و اگر مجموع ارتعاشات شما مثبت باشد قطعاً نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.