اساس و پایه روابط عالی چیست؟

مبحث روابط آنقدر مهم است که در تمامی وجوه زندگی تاثیرش را میگذارد، اما سوال اینجاست که چگونه می توانیم در روابط مان از محبوبیت برخوردار شویم؟ چطور بدون تحقیر شدن، بدون تلاش برای جلب توجه کردن، بدون تحمل کردن شرایط کاری کنیم که دیگران به ما عشق بورزند؟

این مهم است که بدانید راه صحیح محبوب شدن چیست؟ و مهمتر اینکه زمانی به این آگاهی رسیدید آنرا اجرا کنید و از نتایج لذت ببرید، زیرا آگاهی تنها بخشی از مسیر است و جهان به تغییر رفتار شماست پاسخ میدهد و در غیر این صورت نتایجی حاصل نمیگردد، هر رابطه ای که تجربه میکنیم از روابط مان با خانواده، با همسر، با همکاران، با فرزندان، با فروشنده یک مغازه تماما تحت تاثیر رابطه ای است که خودمان با خودمان داریم.

🔹اگر خودتان را فردی دوست داشتنی نمیدانید.
🔹 اگر از دیدن خودتان در آینه لذت نمیبرید.
🔹اگر خودتان را لایق بهترین رفتارها و روابط نمیدانید.
🔹اگر با خودتان در هماهنگی نیستید.

باید بگوییم که در حال فرستادن ارتعاش دوست نداشته شدن، عدم احترام و بی لیاقتی به جهان هستی می باشید و نتیجه کاملا مشخص است، لازم نیست منتظر بمانید که تغییرات ظاهری در خود ایجاد کنید و سپس دوست داشتنی شوید زیرا این یک حس درونی است به نکات مثبت خود توجه کنید، در این لحظه چه ویژگی های مثبتی دارید که باعث افتخار شماست؟ چه نعمتهایی در درون شماست که آنها را دوست دارید؟ چه زیبایی هایی در صورت خود میبینید که در گذشته به آنها بی توجه بودید؟ توجه کردن به اینهاست که باعث میشود شما حس خوبی به خودتان داشته باشید، بابت اینهمه ویژگی عالی از خداوندتان تشکر کنید و رابطه تان را با خداوند زیباتر نمایید، وقتی شما رابطه خوبی با خودتان و خدایی که عاشق شماست برقرار میکنید کسی نیست که بتواند به شما عشق نورزد، کسی نمیتواند باعث ناراحتی شما شود زیرا شما سراسر ارتعاش عشق میشوید.

 

چگونه یک رابطه اصلاح میشود؟

روابطی که در طول زندگی تجربه میکنیم نتیجه فرکانس هایی است که به جهان هستی ارسال کردیم، اگر اکنون روابط خوبی را تجربه نمیکنید و هرروز روابطتتان با مشکلات بیشتری روبرو میشود بابت این است که شما با فکرتان دارید به این روند قدرت می دهید.

چگونه مشکلات روابط تداوم پیدا میکند؟
🔹با توجه کردن به نکات منفی رابطه
🔹با منفی صحبت کردن
🔹با فکر کردن به خاطرات بد

و اینگونه فرکانس های قدرتمندتری را به جهان هستی ارسال می کنید و روند مشکلات روابط تشدید می یابد بدون آنکه بدانید این خودتان هستید که مانع از اصلاح رابطه شده اید، زیرا قانون جهان این است که اگر چیزی خراب شود به صورت طبیعی به سمت اصلاح حرکت خواهد کرد، مثل دستی که زخم میشود و به مرور خوب میشود ، اگر با افکار منفی به آن رابطه ناخوشایند شدت و قدرت ندهید طبق قانون آن رابطه بهبود می یابد، بنابراین زمانیکه در روابطتتان با مشکل مواجه می شوید نیازی به درگیری، ناراحتی و غصه خوردن نیست، ابتدا خودتان را به منطقه آرامش برسانید و با نماز خواندن، با نوشتن، با دوش گرفتن، با نیایش کردن، با نفس عمیق کشیدن به آرامش برسید و سپس در مورد نکات مثبت رابطه تان به احساس سپاسگزاری برسید تا رابطه به مرور بهبود یابد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟