با هدف به اینکه ایران یکی از کشورهایی است که نسبت به مساِیل و مهارتهای زندگی کمتر آموزش دیده ، مشکلاتی اغلب از جهت سلامتی ، روابط ، ثروت ،موفقیت ، تکنولژی فکر ، غلبه بر ترس ها و افکار منفی و …. در عموم مردم دیده میشود و مثبت اندیشی امروزه به یک مهارت تبدیل شده و خیلی از مردم از ابعاد روانشناسی و چگونگی جذب و قوانین جهان هستی از آن مطلع نیستند در صدد این بر آمدم تا ۱۵ سال تجربه ، عشق ، مطالعه و علم خود را در اختیار جامعه خود قرار دهم تا بتوانم ارزشی بزرگ و خدمتی بی نظیر را به مردم کشورم ارائه دهم .

راهی که خود پیمودم و با لطف و عنایت پروردگار اینجا هستم تا به شما نیز آموزش دهم.

برای اطلاعات بیشتر و جهت ثبت نام در دوره مغناطیس جذب به شماره تماسهای زیر در واتساپ پیام دهید . (پشتیبانها )

  سرکار خانم آگنج        ۰۹۳۳۴۶۲۷۸۰۰

 سرکار خانم احمدی       ۰۹۳۷۷۶۱۲۶۰۲


دوره مغناطیس جذب

اکثر افراد دچار مشکلات زیادی در زندگی هستند و جالب این هست که فکر می کنند طبیعی هست و تا جایی  تحمل می کنند که کارد به استخون می رسه دچار افسردگی شدید می شن، بیماری های روحی و جسمی می گیرن، ورشکست میشن و هر چقدر تلاش می کنن به در بسته می خورن، در روابطشون با طرف مقابل تحقیر و طرد میشن و از یک رابطه وارد رابطه دیگه میشن و این سیکل معیوب اینقدر ادامه پیدا میکنه تا از خودشون بپرسن دلیل اینهمه اتفاقات ناراحت کننده تکراری چی میتونه باشه؟

چرا من هر چقدر خوبی میکنم بدی میبینم؟

چرا از یک بیماری خلاص میشم دوباره یک بیماری دیگه رو جذب میکنم؟

چرا هر چقدر کار میکنم تلاش میکنم باز هم درآمد پایینی دارم؟

دلیل اینکه همیشه اتفاقات منفی رو جذب میکنم چی هست؟

چرا خواستگار کم دارم یا چرا با گرمی  عشق زیاد میان و بعد از مدتی با سردی دور میشن؟

شما چی فکر می کنید آیا همه اینها اتفاقی هست یا دلیل خاصی داره؟

تمامی اتفاقاتی که شما وارد زندگیتان می کنید براساس قوانین کیهانی دقیق و بدون تغییر در حال رخ دادن هست و هیچ اتفاقی در این جهان اتفاقی و براساس شانس و احتمالات رخ نمیده که اگر اینطور بود عدالت و دانایی خداوند زیر سوال می رفت.

ما چه کمکی می توانیم به شما کنیم؟

دوره مغناطیس جذب شما را با قوانین حاکم بر جهان هستی آشنا می کند که مسیرصحیح رسیدن به خواسته هایتان را به شما آموزش می دهد تا بیاموزید

چطور اتفاقات زندگیتان را شکل داده اید و اکنون چطور روند را تغییر دهید.

چطور می توان به راحتی به خواسته هایتان برسید.

چطور می توان یک رابطه زیبا از جنس عشق را جذب کرد نه وابستگی

چطور می توان با ساعات کاری و سرمایه پایین به درآمدهای بالا رسید.

چطور بیماری را از بدنمان خارج و همواره از بدنی سالم برخوردار باشیم

ویژگی منحصر به دوره مغناطیس جذب چیست؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دوره مغناطیس جذب برخورداری از طرح پشتیبانی است که به سوالات شما در خصوص مطالب دوره و نحوه انجام تمرینات پاسخ داده می شود و همراهیتان می کنند تا به نتیجه مطلوب برسید و گواه این موضوع نتایج زیبا و بی نظیر تصویری ، صوتی و نوشتاری دانشجویان جذب پلاس است.

همچنین تمریناتی که در این دوره توسط استاد رضا مرادخانی طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته ، تلفیقی از علم الهی قانون جذب و علم روانشناسی است که در عین ساده بودن از قابلیت استفاده دوستان در تمامی سنین برخوردار است.


بعد از شرکت در دوره چه اتفاقی در زندگیمان می افتد؟

اولین و مهمترین هدف این دوره این است شما به این درک برسید که خالق بی چون و چرای زندگی خویش هستید و رسیدن به این درک بزرگترین قدم یک انسان در زندگیست که خود گام بزرگیست.

در این دوره شما روابط بهتری را تجربه میکنید و متوجه تغییر رفتار دیگران با خودتان خواهید شد که چطورهمه از روی عشق با شما رفتار می کنند در صورتیکه قبلا اینطور نبوده است.

در این دوره با انجام تکنیکهای پیشرفته جذب ثروت در حرفه و کسب و کار خود پیشرفتهای چشمگیری خواهید داشت و متوجه سودها و درآمد غیر قابل پیش بینی در زندگیتان می شوید و این نتیجه تغییر فکر شماست، تکنیکهایی که به جرات می توان گفت هیچ کجا نخواهید دید و نخواهید شنید و تنها کسانی از آن برخوردار می شوند که بهای آنرا بپردازند و از همه مهمتر از آن استفاده کنند.

بعد از مدتی که از تمرینات دوره استفاده کردید متوجه سلامتی در جسم و روحتان می شوید و آنگاه طعم لذت بخش زندگی را احساس می کنید که چقدر ساده می توانستید از بیماری های روحی و جسمی هر چند به نظر خودتان و پزشکان غیر قابل درمان رها شوید.

بعد از انجام تمرینات شما درانجام هر کاری و گرفتن هر تصمیمی اعتماد به نفس لازم را بدست می آورید و حس ارزشمندی درونی می کنید و یک انسان قدرتمند و متکی به خویش خواهید شد.

از کجا میتوانم شروع کنم و با شما همراه شوم و دوره در کجا برگزار می شود؟

برای شروع قبل از هر چیزی یک ایمان قوی نیاز است اگر به نقطه عطف زندگیت رسیدی و با تمام وجود می خواهی تغییر را تجربه کنی با ورود به این دوره که تو را با نیروهای درونیت آشنا می کند قدم اول را بردار و ایمان  داشته باش خداوند تو را به این مسیر هدایت کرده و این خود بزرگترین جذب زندگیت خواهد بود.

برای شروع شرایط دوره را مطالعه و با هماهنگی کارشناسان بخش ثبت نام دوره را تهیه و تمرینات را شروع کن.

این دوره در اپلیکیشن و بضورت غیرحضوری برگزار می شود و دلیل برگزاری دوره بصورت غیر حضوری یادگیری بهتر شما عزیزان است چرا که مطالب دوره باید بارها و بارها تکرار شود  تا در ضمیرناخودآگاه تان نقش ببندد و نتایج حاصل شود و نکته مهم اینکه شما تا همیشه این دوره را در اختیار دارید و طبق برنامه زمانی خود می توانید از آن استفاده کنید همچنین در طول دوره در صورت برخوداری از پنل پشتیبانی می توانید سوالات خود را در خصوص مطالب دوره و اطمینان از نحوه صحیح انجام تمرینات مطرح کنید در صورتیکه در دوره های حضوری از چنین امکاناتی برخودار نخواهید بود.

چکار کنم من در حال حاضر هزینه کافی برای شرکت در دوره را ندارم ؟

عزیزانی که در شرایط سخت مالی به سر می برند به این نکته توجه کنند که دقیقا شما نیاز مبرم به این دوره دارید زیرا تمرینات این دوره می تواند شما را از این شرایط سخت که هر روز وخیمتر می شود رها کند، این را هزینه ندانید زیرا یک سرمایه گذاری بزرگ روی زندگیتان است چیزی که باید خیلی وقت پیش انجام می دادید و هم اکنون دچار این مشکلات شدید.

دوره در طرح های مختلف دسته بندی شده است تا تمامی عزیزان امکان استفاده و ورود به دوره را داشته باشند با توجه به شرایطی که دارید از طرح های دوره استفاده کنید و حتی الامکان از پشتیبانی بهره مند شوید زیرا تاثیر چشم گیری در رسیدن شما به نتیجه دارد.

دوره چه منفعتی برای من دارد؟

آرامش بزرگترین نعمتی است که یک انسان می تواند کسب کند این دوره از روزهای اول به شما آرامش واقعی که هرگز تجربه نکردید را می بخشد… اگر تمرینات را انجام دهید.

سلامتی باارزش ترین نعمتی است که حق الهی هر انسانی است شما با مبلغ بسیار ناچیز از بیماری و هزینه های هنگفت دکتر و بیمارستان خلاص شده و خودتان خالق سلامتی خود می شوید، این تمرینات این دوره بیمارهایی چون ام اس، پانیک ، سردردهای شدید میگرنی ، وسواس ، بیماری دو قطبی ، افسردگی های مزمن ، بیماری های قلبی ، بیماری کم شنوایی ، سرطان و بسیاری از مشکلات جسمی و روحی که از نظر پزشکان غیر قابل درمان بوده است را درمان کرده که برای خیلی ها غیر قابل باور بوده است اما حقیقتی است زیبا و همه لطف و عنایت حضرت حق می باشد.

ثروت نعمت بزرگی است که تو را به درجات والای انسانی می رساند در این دوره بجای شکست های مالی پی در پی ، اخراج شدن ، ضررهای مالی ، دویدن و به نتیجه نرسیدن ها ، کلاهبرداری ها و پرداخت چندین میلیون تومان پول وکیل راه ورود ثروت و برکت به زندگیت را می گشایی و از نتایج سریع آن متحیر می شوی.

عشق انرژی زیبایی که هر کسی آرزوی برخورداری از آن را دارد در این دوره بجای تجربه های تلخ و ضربه های عاطفی شدید از روابط عاطفی اشتباه که نتیجه وابستگی و عدم حس خود ارزشمندی است می توانید یک رابطه از جنس عشق را جذب کنید نه رابطه ای بلاتکلیف که سالهای عمرتان غرق در انتظار و پشیمانی طی شود و این خود ارزشمندترین هدیه به خودتان است.

کانال تلگرام جذب پلاس کانالی آموزشی و انگیزشی در زمینه موفقیت می باشد که در آن پادکست ، مطالب آموزشی قانون جذب که رفرنس و منبع اصلی تمامی کانالها و پیج های قانون جذب ایران می باشد برای استفاده شما عزیزان سالهاست راه اندازی شده و دارنده کد شامد می باشد.

https://t.me/jazbplus

تنها راه موفقیت آموزش و کسب مهارت زندگی ، تکنولوژی فکر و یادگیری صحیح و عمل کردن به آن است، یادتان باشد اگر همان افکار قبل را داشته باشد زندگیتان تغییری نخواهد کرد شما هستید که باید قدم بردارید و خداوند هدایتگر شماست نه انتخابگر.

                                                                                     مباحث این دوره شامل چه چیزهایی می شود؟

در این دوره بیش از ۱۰۴ مبحث به شما آموزش داده می شود و هر مبحث دارای تکنیکهای مختص به خود می باشد که بخشی از عناوین مباحث دوره را ملاحظه بفرمایید

پاکسازی ذهن و رهایی از افکار منفی ، جذب ثروت با تکنیک های پیشرفته، رهایی از وابستگی عاطفی و جذب عشق ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، چگونگی رسیدن به خواسته ها ، تغییر باورهای اشتباه ، اصلاح روابط زناشویی ، هم فرکانس شدن ، درمان بیماری و جذب سلامتی ، شهود ، تمرکز ذهنی ، باورهای محدود کننده ، ارتباط با خدا ، تغییر مدار ، هم ارتعاش شدن با آرزوها ، هدفگذاری ، چگونگی ایجاد انگیزه و …

نتایجی که در این دوره حاصل شده در نتیجه انجام تمریناتی است که تاثیرات مثبت در ضمیر ناخودآگاه کارآموزان گذاشته شده و هر روز به تعداد این نتایج افزوده می شود، برای دیدن و شنیدن این نتایج زیبا اعم از تکستی ، صوتی و تصویری می توانید بعد از نصب اپلیکیشن جذب پلاس به بخش نتایج مراجعه کنید و تاثیر این دوره را ملاحظه فرمایید و یا به کانال تلگرام نتایج جذب پلاس به آدرس زیر مراجعه کنید.


برای مشاهده نتایج دانشجویان جذب پلاس به آدرس زیر مراجعه کنید.

https://t.me/jazbplusresults

درخانه جذب پلاس همیشه به روی همه شما عزیزان باز است چراکه ما دستی از میلیارد دست خداوند هستیم که محفلی برای آرامش و شناخت حضرت حق ایجاد کردیم و هر کسی به میزان ایمان خود از آن بهره مند می شود.

نحوه پرداخت و خرید دوره به چه صورت است ؟

خرید دوره و ثبت نام، تنها از طریق هماهنگی با سرکار خانم آگنج و سرکار خانم احمدی (پشتیبانهای دوره ) معتبر میباشد

شماره واتساپ و یا تلگرام این دو بزرگوار در خط بعدی قابل مشاهده است

۰۹۳۳۴۶۲۷۸۰۰ سرکار خانم آگنج

۰۹۳۷۷۶۱۲۶۰۲ سرکار خانم احمدی

 

روش خرید میتواند بصورت خرید از اپلیکیشن و شماره کارت خانم احمدی امکان پذیر است .

برای استفاده از طرح با پشتیبانی بایستی حتما قبل از خرید با پشتیبانها هماهنگ شوید .

تنها این شماره کارت برای خرید و ثبت نام دوره مغناطیس جذب معتبر است . و هزینه مشاوره به شماره کارت استاد مرادخانی واریز میگردد .

شماره کارت ثبت نام دوره

۵۰۲۲ ۲۹۱۰ ۷۸۹۵ ۸۰۲۰  شماره کارت پاسارگارد              بنام شیوا احمدی  


شماره کارت هزینه مشاوره اختصاصی از استاد مرادخانی

۵۰۴۷ ۰۶۱۰ ۴۱۵۹ ۴۷۱۰ بانک شهر               بنام رضا مرادخانییادتون باشه شما لایق بهترین زندگی هستید


دوره مغناطیس جذب ، فرصتی برای تحول0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟