آنگاه که اندیشه ای از ذهن شما میگذرد درواقع ارتعاشی به کل کیهان ارسال می گردد، افکار و احساسات شما دارای ارتعاشاتی بسیار قوی هستند که در حکم درخواست شما به کائنات ارسال میشوند. هر آرزویی که در دل دارید سرشار از ارتعاشاتی است که پیام خواستن شما را به گوش جهان هستی می رساند و به محض اینکه ارتعاشات شما با ارتعاشات آن آرزو به هماهنگی برسد و شما و آن آرزو در مدارهای یکسانی قرار بگیرید آنگاه زمان برآورده شدن آرزوی شماست. آنگاه زمانی است که شما شایسته آن رابطه عاشقانه، آن ثروت، آن سلامتی، آن شغل عالی میشوید و جهان هستی آنچه که هم لیاقت شماست را به زندگیتان دعوت خواهد کرد و این قانون بی اندازه زیبا هر بار ، در هر زمان و برای هر کسی اجرا می شود بدون‌استثناء.

برای درک هر مطلبی لازم است در فرکانس آن باشید و درک قانون جذب نیز از این امر مستثنی نیست.
اگر مدتی است با این قانون آشنا شده اید و زندگیتان در حال تغییر است و با امید و شوق بیشتری مطالب را دنبال میکنید شما در مدار و فرکانس شناخت این قانون قرار گرفته اید ، چه بسا افرادی که تا لحظه مرگ از نعمت آگاهی از آن برخوردار نخواهند شد و یا با وجود آشنایی با آن بی تفاوت از این گوهر گرانبها رد میشوند و در بدبختی های خود هر روز بیشتر فرو می روند،فراموش نکنید افراد چیزهایی را میشنوند که در فرکانسش باشند.

همه چیز در دایره انتخاب شماست و هیچ کسی قادر نیست به جای دیگری احساس، فکر و انتخاب کند، همانگونه که خداوند فرمود هرگز تغییری در مشیت من نخواهید دید.

در این میان چقدر به تاثیر این قانون در زندگیتان ایمان دارید و به چه میزان خودتان را یک انسان قانون می دانید؟ براستی یک قانون جذبی واقعی چه ویژگی هایی دارد که دیگران از آن بهره مند نیستند.

به قلم نسرین آگنج 


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟