چگونگی رفع ناهماهنگی بدنی؛

میزان سلامتی فیزیکی شما بازگوکننده حالت ارتعاشی شماست، بدن انسان همواره تمایل به سمت هماهنگی و تعادل دارد، حال اگر در بخشی از بدنتان احساس ناهماهنگی می کنید مثلا وزنتان بیشتر و یا کمتر از حد تعادل است و یا اکثر مواقع سردرد دارید و هر مورد دیگری که شما را آزار میدهد، آن را به عنوان هشداری بدانید که بایستی ارتعاشات سلامتی خود را بالا ببرید و شما در حال حاضر در مدار سلامتی قرار ندارید.

بیماری حالتی از ارتعاشات پایین بدن شماست ، وزن نامتعادل ، مشکلات روحی و بیماریهای پوستی نیز همگی رابطه مستقیم با ارتعاشات منفی شما دارد و ارتعاشات هر کسی تحت تاثیر باورها و افکار اوست.

👈حال چه باید کرد؟

هر گله و شکایت در مورد وزن نامتعادل ، بیماری و مشکلات جسمی نشان از تمرکزتان بر آن ناهماهنگی بدنیست، اگر به جای این تمرکز کردن بر اندامهایی که سالم هستند و یا وزنی که دلخواه شماست تمرکز کنید ، بابتش سپاسگزاری کنید و یا روزهایی را به یاد بیاورید که بدنتان در تعادل و سلامتی کامل بود خواهید توانست ارتعاش سلامتی را به کائنات ارسال کنید و خود را در مدار سلامتی قرار دهید.

یادتان باشد برای هر تغییری نیازی نیست با مشکل بجنگید چرا که شما جنگنده آفریده نشده اید ، جهان هستی بر پایه صلح و آسانی ساخته شده است.

هر گاه با موردی روبرو شدید که شما را رنجاند کافیست با آن مورد صلح برقرار کنید، بنابراین دست از گله و شکایت بردارید و با بدنتان در صلح باشید.

هر روز بدنتان را تحسین نمایید و از آن تشکر کنید و به آن عشق بدهید ، قدرت عشق از قدرت تنفر و نارضایتی بزرگتر است و بدین گونه به آسانی به هماهنگی لازم دست یابید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟