جذب هر خواسته ای نتیجه رعایت اصولی در فرایند جذب آن می باشد. همه انسانها هر لحظه در حال جذب هستند چه منفی و چه مثبت.

ما هر لحظه در حال جذبهایی هماهنگ با ارتعاشات فکری غالب خود هستیم. ارتعاشات شما حاصل احساسات شما هستند و احساسات شما حاصل افکار شما. گاهی یک فرد موفق به سبب باورهای صحیحی که از کودکی در او ایجاد شده ناآگاهانه ارتعاشاتی مثبت به جهان میفرستد. این فرد موفق بواسطه آن ارتعاشات در مسیر موفقیت قرار میگیرد.

با اینحال برای رسیدن به خواسته هایتان بایستی یک اصل را از ابتدا رعایت کنید.

” قبل از هر چیز با خودتان به هماهنگی برسید ” 

مهم نیست خواسته درونیتان رسیدن به شغل عالی، دستیابی به یک رابطه عاشقانه، بدست آوردن سلامتی ، قبولی در یک آزمون و … باشد. هر کسی خواسته یا دارد که در صدد رسیدن به آن است. همه ما خواسته هایی داریم نامحدود اما همه راه رسیدن به آنها را نمی دانند. چیزی که در اولویت است احساس خوب نسبت به خویشتن است، زمانیکه

  • رابطه خوبی با خودتان برقرار میکنید
  • خودتان را تحسین میکنید
  • حس ارزشمندی را از درون تجربه میکنید
  • به صفات مثبت خویش توجه میکنید

یعنی با خودتان در هماهنگی هستید و خودتان را لایق رسیدن به خواسته هایتان می دانید.

C:\Users\SunByte\Desktop\WhatsApp Image 2021-05-29 at 5.28.21 PM.jpeg

چقدر در طول شبانه روز با خودتان هماهنگ هستید؟ 

حال نتیجه این هماهنگی خودش را در جذب فردی که او نیز با خودش در هماهنگی هست نشان میدهد. نتیجه اش را در جذب شغلی هماهنگ با حس ارزشمندی شما نشان میدهد.

نتیجه اش را در جایگزین شدن سلولهای سالم بدن با سلول های معیوب نشان میدهد. چرا که در یک بدن شاد و سرشار از آرامش بیماری دوام نمی آورد.

این را باور کنید که اگر تنها بتوانید خودتان را با خودتان هماهنگ کنید. جهان همه آنچه را که بخواهید برایتان فراهم میکند. جهان همواره در خدمت افرادی است که اصول صحیح درخواست کردن را فراگرفته اند.

به قلم نسرین آگنج

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟