مثبت نگر باشیم

دوستان می خواهم به این مطلب توجه کنید که در زندگی همه مشکلات هست بعضی مشکلات مستقیما هرروز با ما روبرو میشود مثل بدهکاری،مثل روابط ناپایدار با همسر که اینجا لازم نیست آن را انکار کنید

بلکه باید با مشکل روبرو شوید و به جای تمرکز بر مساله بر راه حل آن تمرکز کنید.

از ضمیر ناخودآگاه تان بپرسید چطور رابطه ام را بهبود بدهم؟ چطور میتوانم بدهکاریم را به آسانی پرداخت کنم؟ ساعتها در موردش فکر کنید کائنات شما را به سمتی هدایت میکند که جواب حل آن به سمتتان خواهد آمد.

اما مشکلاتی هستند که در جامعه هستند در اطرافتان نه زندگی شخصی شما و باید قبول کنید که تمرکز بر آنها تنها باعث جذب همان مسایل در زندگی شخصی شما میشود،واقعا تمرکز بر یک گدا، توجه زیاد به اخبار با خبرهای ناامید کننده اش، تمرکز بر آمار طلاق و هزاران مورد دیگر چه لزومی دارد؟

هر کسی مسئول زندگی خود هست،آن گدا یا کسی که در اثر سانحه تصادف شدید فوت میکند بواسطه افکار منفیشان اتفاقات را جذب کرده اند و درست است که انسان عاطفه دارد اما لطفا بر این موضوعات تمرکز نکنید.

تنها چیزی که مهم است بالا بردن سطح ارتعاش و احساس زیبای شماست، اگر مردم به جای تمرکز و ساعتها صحبت کردن راجع به مشکلاتشان شروع کنند به سپاسگزاری و توکل به خدایی که بینهایت قادر است، شروع کنند به تغییر باور از ناتوان بودن در حل مشکلات به باور به اینکه من با کمکم پروردگارم از پس این بیماری،این بدهکاری، این رابطه نامناسب، این پدر بداخلاق و یا هر مشکل دیگری بر می آییم تغییرات را خیلی زود احساس میکنند.

یادتان باشد در هر شرایط سختی به سر میبرید ابتدا باید نقطه آرامش خود را پیدا کنید و شادی و عشق را در درونتان ایجاد کنید و سپس انتظار آمدن اتفاقات خوب را داشته باشید.

واقعیت زندگی چیزی نیست که میبینید واقعیت زندگی هر کسی با افکار آن شخص شکل میگیرد چه بسیار افرادی بودند که باور داشتند پسر و دخترهای خوب زیادی برای ازدواج کردن وجود دارند و دقیقا باورشان به واقعیت تبدیل شد.

افرادی هستند که از کودکی در فقر شدید به سرمیبردند ولی اجازه ندادند که باورهای فقیرانه ذهنشان را احاطه کند و شروع به تغییر افکار و باورهایشان کردند،با سپاسگزاری،با رویاپردازی،با تکرار واگویه های مثبت ثروت آفرین و اکنون جزء ثروتمندترین افراد جامعه هستند پس نمیشود و نمیتوانم ها را از ذهنتان حذف کنید،باور کنید تا اتفاق بیفتد عجله نکنید و اجازه دهید کائنات آرام آرام همه چیز را با فرکانسهای مثبت شما سر و سامان دهد.

همه چیز به همین آسانی است مقاومت ذهنتان را بردارید تا زمانیکه طرز فکرتان را تغییر ندهید شرایط تغییری نخواهد کرد،توکلتان به خداوند باشد.

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟