با خودتان صادق باشید

در مسیر تمرینات قانون جذب باید به این نکته توجه نمایید که تغییرات زندگی شما به نسبت تغییرات درونی شما اتفاق می افتد نه به تعداد ساعاتی که تمرین می کنید.

بنابراین با خودتان صادق باشید،اگر باورها و افکارتان تغییر کرده است بنابراین نتایجی بی نهایت معجزه آسا در زندگیتان رخ خواهد داد و در غیر اینصورت اگر هنوز با همان افکار و نگرانی ها روزتان را شب می کنید نتایجی همسان با افکار و فرکانستان دریافت خواهید کرد.

در این مسیر باید صبور بود، باورهای مسمومی که سالیان سال به ذهن شما چسبیده با چند روز کار کردن از ذهنتان خارج نمی شود اما هر قدمی که برمیدارید به خوشبختی و خود وجودیتان نزدیک و نزدیکتر میشوید، بنابراین از شما عزیزان خواهشمندم این نکات را مورد توجه قرار دهید؛

 با افراد منفی قطع رابطه کنید

 در مورد قانون جذب جهت قانع کردن دیگران به هیچ عنوان بحث نکنید زیرا هر کسی مسئول زندگی خویش است.

 تنها به موسیقی های مثبت گوش دهید.

 مطالب مثبت را در طول روز مطالعه کنید.

 جملات تاکیدی مثبت را مدام تکرار کنید.

 چندین بار در طول روز رویایتان را تجسم کنید

 به خداوند توکل کنید و باور داشته باشید که بی شک موفق خواهید شد.

چرا باید قانون جذب را بیاموزیم؟

جهانی که در آن زندگی میکنید از قوانین بیشماری شکل گرفته است و در این میان قانون جذب قدرتمندترین قانون جهان هستیست.برای جهان هستی اهمیتی ندارد که شما به چه اندازه با ماهیت و نحوه استفاده صحیح از قانون جذب آشنا هستید و آنرا می پذیرید یا رد می کنید چیزی که اتفاق می افتد این است که شما هر لحظه با افکارتان در حال تولید فرکانس هستید و نتایج فرکانس خوب یا بد “خودتان” را دریافت می کنید.

سعی کنید هرروز بر روی آگاهی خویش در مورد نحوه صحیح استفاده از قانون جذب کار کنید، چراکه ۹۰% افراد جهان ناآگاهانه از این قانون در خلاف جهت خواسته هایشان استفاده می کنند، بنابراین عمیقتر به اتفاقات زندگیتان بیندیشید.

🔹چرا یک الگوی نامناسب مثل بدهکاری، بی عدالتی، خیانت یا شکست مالی همواره برایتان تکرار میشود؟

🔹چرا از هر چیز میترسید همان اتفاق برایتان رخ می دهد؟

🔹چرا وقتی به اتفاق یا کسی فکر می کنید وارد زندگیتان میشود؟

🔹چرا بیشتر از دیگران تلاش می کنید اما نتایج کمتری دریافت میکنید؟

اینها هیچکدام اتفاقی یا شانسی نیست و بر اساس قانون بی نقصی رخ میدهد به قانون جذب ، آگاهی تان را بیفزاید، برای این آگاهی هزینه کنید، وقت بگذارید و تمرینات ذهنی مناسب را هرروز تکرار نمایید تا از این قانون در جهت مثبت+ استفاده نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟