نقش باور در شکل گیری زندگی؛

اکثر افراد زمانیکه با ناخواسته ای روبرو میشوند این واقعیت را فراموش میکنند که تمام آنچه اکنون در حال تجربه آن هستند را خودشان ایجاد کرده اند و مدام از شرایط زندگی، از خداوند، از خانواده گله و شکایت می کنند اما حقیقت این است که ما هستیم که هر لحظه با ارتعاش فرستادن در حال خلقت چیزهای خوب یا بد هستیم.

احساسات ما تعیین کننده نوع ارتعاشاتی هستند که به کائنات ساطع می کنیم و جنس اتفاقات زندگیمان را نیز از همین طریق “انتخاب” میکنیم.

🔹چه چیزی احساسات ما را تعیین میکند؟ « باورهای ما »

زمانیکه باورهای مثبتی در مورد روابط داشته باشیم احساس خوبی در ما شکل میگیرد و انتظارات ما تماما در جهت مثبت رشد میکند و زمانیکه باورهای منفی را در ذهن خود تکرار میکنیم در حقیقت در حال تقویت آنها هستیم و در پس آن احساساتی چون ترس از خیانت، نگران آینده بودن، امیدوار نبودن به یک ازدواج عالی و … بر ما غلبه می کند.

🔹 چه چیزی را در زندگی باور کردیده اید؟
🔹 چه نوع احساساتی را هر روز تجربه می کنید؟

 

اگر احساس بدی دارید قطعا اتفاق خوشایندی در انتظار شما نیست چون احساس شما به منزله پیام درخواست شما به جهان هستی است و کائنات تنها از شما دستور می گیرد، بنابراین ما باید متعهدانه باورهای زیباتری از خواسته هایمان را در خود ایجاد کنیم و این کار همت میخواهد، توکل میخواهد، این قدمها نیازمند عطش خواستن برای تغییر است، اگر در این لحظه احساس میکنی که باید چیزی در زندگیت تغییر کند این شروع زیبا را با توکل بر خدای مهربان آغاز کن.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟