من رضا مرادخانی هستم ، سالها پیش من هم مانند خیلی ازکسانیکه که درگیرمشکلات زیادی هستند ، کل زندگیم پر شده بود از غم و درد و مشکل ، هر چقدر دست و پا می زدم مشکلاتم بیشتر و بیشتر می شد ، از خدا فاصله زیادی گرفته بودم و برای آرامشم وارد هر رابطه ای میشدم ضربه های بدی می خوردم ، من هم مثل خیلی از شماها که در رابطه عاطفی التماس طرف مقابل می کنید که من رو رها نکن برای حفظ رابطه همه کار می کردم اما بارها شکست می خوردم.

در زندگیم همه چیز تیره و تار بود حتی خودم را فراموش کرده بودم ، از همه انسانهای اطرافم رنجش داشتم و این به سلامتی من آسیب زده بود مدام بیمارو خسته بودم ، هر معامله ای می کردم با ضرر روبرو می شدم یا از من کلاهبرداری می شد تا جاییکه شرایط مالیم هر روز بدتر و بدتر میشد و باور کرده بودم که خدا فراموشم کرده

آن روزها نمی دانستم که دلیل اینهمه مشکلات پشت سرهم از افکار و فرکانس های منفی خود من هست که دارم به سیستم کائنات میدهم و هیچ کسی جز خود من مسئول این اتفاقات نیست.

0 +
تعداد کاربران
0 +
سال سابقه استاد
0 +
دانشجو

من باورهای اشتباهی بخصوص در زمینه مالی داشتم چون پدرم کارمند بود و باور داشت پول به سختی بدست میاد و ثروتمندان افراد کلاهبردار و حرام خواری هستند و این باور به من منتقل شده بود و از ثروت و پول متنفر بودم فکر می کردم ازاگرپولدار بشم خدا دوستم نداره ، نمی دانستم که خداوند سیستمی رو در جهان هستی قرار داده که هر انسانی بر اساس افکار خودش انتخاب می کنه که خوشبختی ، روابط عالی ، ثروت ، سلامتی ، آرامش رو وارد زندگیش کنه یا خشم و مشکلات ، شکستهای عاطفی و فقر

تا اینکه به زندگی افراد موفق توجه کردم ، اونها نه استعداد بالایی داشتن ، نه پدر و مادر پولداری داشتن و نه سرمایه بالایی اما زندگی شون از همه جهات عالی بود اونها هم داشتن تو این دنیا و همین کشور زندگی می کردن پس چرا اینهمه موفق شدن؟

همین باعث شد که شروع کنم به مطالعه کتابهای بسیار زیادی از افراد موفق و هر فرد موفقی می دیدم درمورد روندش سوال می پرسیدم یادمه روزی که فیلم راز رو دیدیم ساعتهای زیادی عمیق به روند زندگی خودم و اتفاقاتی که داشت برام میوفتاد فکر می کردم و تازه متوجه شدم که چطور اینهمه مشکلات رو خودم جذب کردم.

از وقتی قانون جذب رو به کار بردم آروم آروم زندگیم شروع کرد به تحول ، آرامشم برگشت ، از لحاظ مالی پیشرفت های زیادی کردم و وارد هر معامله ای میشدم سود می کردم ، روابطم عالی شد و عشق به خدا رو درک کردم تازه فهمیدم که مسیر درست چیه و چطورمی تونم خواسته هام رو خلق کنم.

و با خودم عهد بستم که قانون جذب و این مسیر زیبا رو به همه کسانیکه زندگیشون شبیه گذشته من هست آموزش بدم ، شروع کردم به مشاوره دادن و زندگی افراد زیادی تغییر کرد چون خودم با تمام وجود این مشکلات رو لمس کرده بودم و راهکارش رو پیدا کرده بودم.

افرادی که مشکل عاطفی شدید داشتن رابطه عاطفیشون اصلاح شد ، کسانیکه از لحاظ مالی شکست می خوردن جریان ورد نعمت و ثروت وادر زندگیشون شد ، بیمارهای زیادی که دکتر بهشون گفته بود هیچ راه درمانی نیست و باید تا آخر عمرت دارو مصرف کنی درمان شدن و من با گرفتن نتایجشون انرژی می گرفتم و خدا رو شکر می کردم ، من 15 سال مشاور دادم و عاشق این مسیر بودم.

تا اینکه تصمیم به تاسیس گروه تحقیقاتی جذب پلاس گرفتم ، گروهی که بتونم آموزها و تکنیکهایی که خودم طراحی شون کرده بودم و در زندگی خودم و دیگران نتیجه داده بود رو بصورت یک دوره آموزشی تحت اختیار افراد زیادی از جامعه در سراسر دنیا قرار بدم تا اونها هم مثل من زندگیشون تغییر کنه و خدای خودشون رو بیشتر درک کنن

 نتایجی که بچه های دوره از ایران و خارج از کشورگرفتن حتی خود من رو متعجب زده کرد که بخشی از نتایج رو در سایت و پیج اینستاگرام jazbplus-store قرار دادیم و امیدی شد برای کسانیکه به آخر خط زندگی شون رسیده بودن

دوست عزیز من اگر مشکلی داری که سردرگم هستی کافیه روی افکار و فرکانس هات با تمرینات ذهنی که در این دوره دادن کار کنی حتی نتایجت از من هم بییشتر میشه و سریعتر جواب می گیری چون دیگه نیاز نیست آزمون و خطا کنی و همه چیز آماده است تا تو تغییر کنی و تواناییهات رو بشناسی

سوالات متداول

بزرگترین تضمین موفقیت یک انسان اشتیاق رسیدنش به خواسته و انجام تمرینات ذهنی با تداوم برای تغییر درون خود می باشد که اگر این نکته را رعایت کنید 100 درصد نتایجی می گیرید فراتر از تصورتان!

دریافت نتیجه زمانی اتفاق می افتد که شما در کنار آموزش صحیح متعهد به انجام تمرینات باشید همانگونه که برای لاغر شدن نیاز به رعایت رژیم غذایی و انجام تمرینات جسمی می باشد روح انسان هم برای تغییرات درونی نیازمند رژیم ذهنی و انجام تکنیکهای ذهنی برای تغییر دارد تا در پس این تغییرات مثبت درونی اتفاقات مثبت در زمینه آرامش، ثروت، سلامتی، اعتماد به نفس، روابط و … پدیدار شود.

از خودت بپرس چقدر آماده تغییر و گرفتن نتیجه هستم؟ به همان میزان نتیجه میگیری

دورهٔ مغناطیس جذب یک دوره آموزشی 7 ماهه است که غیرحضوری و در اپلیکیشن اختصاصی jazbplus برگزار می‌شود.

شما از همان لحظه‌ای که در دوره ثبت‌نام می‌کنید بعد از ایجاد نام کاربری در اپلیکیشن مطالب فعال شده و به آموزشها و تمرینات دوره دسترسی پیدا می کنید.

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین ( یعنی پرداخت از داخل سایت ) کد ثبت سفارش خود به همراه نام طرح خریداری شده را به شماره تماسهای واحد پشتیبانی در واتس آپ ارسال کرده تا دوره در اپلیکیشن برایتانن فعال شود.

و در صورت پرداخت کارت به کارت فیش واریزی خود را به واتس اپ واحد پشتیبانی ارسال کرده و منتظر باشید تا طبق اولویت ثبت نامی ها پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید. لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

با توجه به اینکه این دوره حاصل 16 سال تجربه و زحمت شبانه روزی استاد مرادخانی و گروه تحقیقاتی جذب پلاس می باشد، استفاده از محصول خریداری شده صرفا متعلق به فردی است که بهای آنرا به گروه تحقیقاتی جذب پلاس پرداخت نموده است و ارسال ، کپی برداری ، توضیح یا اجرای ویس و تمرینات برای فرد دیگر حرام و غیر قانونی می باشد و استاد مرادخانی و گروه تحقیقاتی جذب پلاس هیچگونه رضایتی از این بابت ندارند.