ورود | عضویت

جهت این کار می توانید از قسمت ورود | عضویت که در نوار بالای سایت قرار گرفته است، اقدام نمایید.

ورود به سیستم

اگر در وبسایت جذب پلاس عضویت دارید، می توانید شماره موبایل خود را (بدون صفر ابتدایی) وارد نمایید و روی ورود با کد یکبار مصرف کلیک کنید. سپس بعد از وارد کردن کد پیامک وارد شده به راحتی وارد حساب کاربری خود میشوید

ثبت نام

اما در صورتی که در سایت حساب کاربری ندارید میتوانید نام نویسی را انتخاب کرده تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود. در این صفحه باید نام، نام خانوادگی، شماره موبایل (بدون صفر ابتدایی) و در صورت داشتن ایمیل آن را در پست الترونیک وارد نمایید، سپس روی نام نویسی کلیک کرده و کد پیامکی که به شماره موبایلتان ارسال میشود را وارد می نمایید. بعد از آن پیام ثبت نام موفقیت آمیز را مشاهده کرده و وارد حساب کاربری خود می شوید.

دوره های آموزشی

1- دوره جامع مغناطیس جذب

آموزش صفر تا صد قانون جذب با تکنیک و آموزش حرفه ای

بر مبنای علم قانون جذب و روانشناسی

 

2- دوره مدیریت روابط

آموزش پیشرفته مدیریت روابط، شخصیت شناسی

رفع مشکلات زناشویی ، روابط

پیشگیری از طلاق های عاطفی و شکست های عاطفی

 

دوره جامع مغناطیس جذب

استاد مرادخانی از پایه تا پیشرفته تمامی مباحثی که یک انسان برای رسیدن به خواسته هایش نیاز دارد را به زبان ساده با تکنیکهایی که هر فرد در هر شرایط سنی و اجتماعی بتواند انجام دهد به شما آموزش می دهد.

ماه اول: آشنایی با روند قانون جذب/ آشنایی با خداوند و ارتباط با خالق خویش / رهایی از رنجش های مخرب درونی/ تکنیکهای تغییر باورهای اشتباه/ چگونگی کنترل ذهن منفی نگر و ایجاد آرامش/ تکنیک موثر و معجزه آسای چله ثروت و …

ماه دوم: آشنایی با مفاهیم عشق و وابستگی / شناسایی ترمزهای ذهنی و نحوه رسیدن به خواسته ها / چگونگی حضور در فرکانس مناسب و…

ماه سوم : هدفگذاری/ هم ارتعاش آرزوها / شناخت خود آگاه و ناخودآگاه / جذب سلامتی و درمان بیماریها / تکنیک ثروت صد برابر / عشق نافرجام و …

ماه چهارم : درمان گلایه ، مقایسه و حسودی/ رهایی از دایره امن ذهن /ایجاد ارتباط انسان و خدا / چطور میشه به ثروت رسید / عشق و وابستگی در روابط چیست؟ و ….

ماه پنجم : چگونگی تغییر فرکانس زندگی / فلسفه سرنوشت انسان / قدرت تمرکز / اثر فرکانسی / پاکسازی ذهن / اصول رسیدن به رویاها / نکات کلیدی جذب ثروت و ….

ماه ششم : تجسم خلاق / موانع و ترمزهای جذب ثروت / رهایی از عادتهای اشتباه / معجزه ضمیرناخودآگاه / فیلترینگ ذهنی / رهایی از ترس های درونی / خلا و ….

ماه هفتم : افزایش انگیزه / شرطی سازی فرکانسی / ترموستات مالی / شهود درونی / خلق ایده / تکنیک جذب عشقم / حرف آخر

 

 

دوره VIP مدیریت روابط

این دوره شامل 30 فایل آموزشی تخصصی به همراه برنامه های تمرینی و نکاتی است که حاصل 16 سال تجربه مشاوره ها و تحقیقاتی است که آموختم و به جرات می توانم بگویم درهیچ کجا دنیا چنین نکات مهمی را تا این حد موشکافانه در زمینه روابط نخواهید یافت.

این دوره مناسب افرادی است که قصد یک ازدواج موفق را دارند و همچنین کسانیکه در روابط عاطفی و اجتماعی خود به مشکل خوردند و البته کسانیکه روابط خوبی دارند و می خواهند روابطشان را ارتقا دهند.

افراد زیادی در انتخاب فرد مورد نظرشان برای ازدواج دچار شک و تردید هستند و حتی انتخابهای اشتباهی می کنند که بعدها دچار مشکلات عاطفی ، روحی ، جسمی و حتی مالی می شوند.

زیرا کسی که رابطه ای خوبی نداشته باشد تمرکزی برای موفقیت ندارد و مدام به مشکل میخورد بنابراین من ” رضا مرادخانی” دوره ای تحت عنوان دوره مدیریت روابط را برگزار کردم که از بسیاری از مشکلات روابط جلوگیری می کند.

دوره مدیریت روابط دوره ای کاملا تخصصی در حوزه روابط می باشد که صفر تا صد تمام جنبه های روابط ” فردی ، اجتماعی و بخصوص عاطفی و زناشویی ” را به همراه تکنیکها و نکات موثر آموزش دادم.

 

 

در این دوره یاد می گیرید که:

ریشه مشکلات روابط چیست و چطور می توان برطرفش کرد چگونه خود را برای یک ازدواج موفق آماده کرد. برای انتخاب یک فرد جهت ازدواج باید به چه معیارهایی توجه کرد تا فردی هماهنگ با خودتان را جذب کنید.
وقتی در روابطتتان دچار مشکل شدید چطور رابطه را اصلاح کنید روابط سمی که ماندن در آنها اشتباه و آسیب پذیر است چه نوع روابطی هستند.

چطور می توان روابطمان را از جنس عشق کنیم راهکارهایی برای درمان مشکلات جنسی و خودارضایی یاد می گیرید. چطور می توان با خود درونیت در صلح باشی و رابطه خوبی برقرار کنی رفتارهایی زیر پوستی که در روابط به شما آسیب می زنند را چگونه شناسایی و رفع کرد. با تیپ های شخصیتی و افراد پرخاشگر و دارای مشکلات روحی چگونه رفتار کرد. آشنایی با طلاق عاطفی و درمان آن جهت اصلاح روابط زناشوی

راهنمای خرید سایت

ابتدا دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید

روی گزینه افزودن به سبد خرید بزنید

روی گزینه اقدام به پرداخت را بزنید

مشخصات خود را وارد کنید

در قسمتی که 98 + هست

بدون صفر شماره موبایل خود را وارد کنید

و دکمه عضویت را بزنید

کد تایید را وارد کنید و ثبت سفارش را بزنید

به درگاه امن زرین شاپرک و زرین پال وصل شده اید

خرید را انجام دهید و حتما تکمیل خرید را بزنید

و منتظر شوید تا به سایت برگردید

 
شماره سفارش خود را به یکی از

آیکن های واتساپ ارسال کنید

تا برای نصب اپلیکیشن جذب پلاس

راهنمایی شده و ثبت نام شما انجام

ومطالب برای شما فعال گردد.